Videoblog

Videoblog

Prinášame Vám pohľad našimi očami na všetko podstatné čo sa by ste mali o svojich nových výplniach otvor vedieť.

Či už sa jedná o samotnú výrobu a predstavenie spoločnosti SALAMANDER, kovanie a bezpečnosť Vášho domova od spoločnosti SIEGENIA, alebo následné doplnky k Vašim novým oknám a dverám, všetko podstatné nájdete vo videách nižšie

SK jazyk / Prezentačné video našej spoločnosti a základné predstavenie nosných produktov výroby

EN jazyk / IMAGESPOT spoločnosti SIP.de, ktorá je naším hlavným dodávateľom okenných a dverových profilov. Na svetom trhu pôsobí už viac ako 100 rokov a svoje profily dodáva do viac ako 50 krajín na celom svete.

CZ jazyk / IMAGESPOT spoločnosti SIP.de, predstavenie histórie a celej produkcie spoločnosti.

DE jazyk / Profil SALAMANDER bluEvolution 92, patrí medzi jeden z najkvalitnejších plastových profilov na trhu. Extrudovaný je výhradne v Nemecku a jeho stavbné hĺbka je až 92mm!

CZ jazyk / Dverné kovanie od renomovaného nemeckého výrobcu SIEGENIA KFV patrí k jedným z NAJinovatívnejších. Vyznačuje sa najmä vysokou bezpečnosťou, tesnosťou a ľahkým ovládaním.

CZ jazyk / Sklopno-posuvné dvere PS Comfort sú novinkou spoločnosti SIEGENIA a spájajú najlepšie vlastnosti predchádzajúcich tried. Výhodou je intuitívne ovládanie, priaznivejšia cena a možnosť použitia vetračky.

CZ jazyk / Zdvižno-posuvné dvere HST evolutionDrive od spoločnosti SALAMANDER v kombinácií s kovanie SIEGENIA a jeho doplnkami Vám prinesú do života viac svetla a pozitívnej energie.

EN jazyk / Najnovším trendom v oblasti tieniacej techniky sú medziskelné žalúzie SCREENLINE. Ich prednosťou je jednoduchá údržba, dlhá životnosť, nehlučnosť a taktiež veľké spektrum ovládania od manuálneho až po inteligentné ovládanie viacerých žalúzií naraz.